Bitlis Tatvan Yenı Güven Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 3 gün önce
Yenı Güven Eczanesi logo
Yenı Güven Eczanesi logo

Yenı Güven Eczanesi

0
(0)

Bitlis Tatvan Yenı Güven Eczanesi. Nöbetçi Yenı Güven Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Yenı Güven Eczanesi Bitlis ili Tatvan İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Yenı Güven Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Yenı Güven Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Yenı Güven Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yenı Güven Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Yenı Güven Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

15 Eylül 2022 Perşembe Bitlis Tatvan Nöbetçi Yenı Güven Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Yenı Güven Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Yenı Güven Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Yenı Güven Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Yenı Güven Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Yenı Güven Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Yenı Güven Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Yenı Güven Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Yenı Güven Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Bitlis İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Bitlis ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Tarçın Eczanesi

Bitlis Tatvan Tarçın Eczanesi. Nöbetçi Tarçın Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Mutlu Eczanesi

Bitlis Tatvan Mutlu Eczanesi. Nöbetçi Mutlu Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Hayat Eczanesi

Bitlis Merkez Hayat Eczanesi. Nöbetçi Hayat Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Eylül Eczanesi

Bitlis Hizan Eylül Eczanesi. Nöbetçi Eylül Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.