Altındal Eczanesi logo
Altındal Eczanesi logo

Altındal Eczanesi

  • Bitlis - Tatvan
  • 04348291381
  • KARŞIYAKA MAH. HASTANE CAD. SAĞLIK İŞ MERKEZİ NO:20/B
  • 43
(0)
Altındal Eczanesi Bitlis ili Tatvan ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Altındal Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Altındal Eczanesi Bitlis ili Tatvan İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Altındal Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Altındal Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Altındal Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Altındal Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Altındal Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

20 Ekim 2021 Çarşamba Bitlis Tatvan Nöbetçi Altındal Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Altındal Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Altındal Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Altındal Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Altındal Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Altındal Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Altındal Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Altındal Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Altındal Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Bitlis İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Bitlis ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Güroymak Eczanesi

Güroymak Eczanesi Bitlis ili Güroymak ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Güroymak Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Hayat Eczanesi

Hayat Eczanesi Bitlis ili Tatvan ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Hayat Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Yenıgün Eczanesi

Yenıgün Eczanesi Bitlis ili Adilcevaz ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Yenıgün Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Derman Eczanesi

Derman Eczanesi Bitlis ili Hizan ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Derman Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.