Halk Eczanesi

Halk Eczanesi

  • Bitlis - Hizan
  • tarihinde nöbetçi
  • 04346112483 04346112483
  • KÜLTÜR MAHALLESİ FARUK BEKARLAR CAD. NO:2/B
(0)

29 Kasım 2021 Pazartesi Bitlis Hizan Nöbetçi Eczaneleri

Bitlis ili Hizan ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Bitlis Hizan Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Bitlis Hizan nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Bitlis Hizan nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Hizan ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Hizan ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Bitlis Hizan Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Hizan Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Hizan Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Hizan nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Hizan ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Hizan nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Hizan ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Bitlis İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Bitlis ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Yüksekova Nöbetçi Eczaneleri

Bitlis Yüksekova Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Yüksekova nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Tatvan Nöbetçi Eczaneleri

Bitlis Tatvan Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Tatvan nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Şemdinli Nöbetçi Eczaneleri

Bitlis Şemdinli Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Şemdinli nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Adilcevaz Nöbetçi Eczaneleri

Bitlis Adilcevaz Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Adilcevaz nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.